Znajdź rozwiązanie problemów, z którymi borykasz się na co dzień!

Stawiamy na wiedzę, rozwój i wzajemne wsparcie w branży gastro, dlatego trzeciego dnia odbędzie się wyjątkowa konferenecja #Edukkujemy, która poruszy najważniejsze zagadnienia dotyczące prowadzenia gastrobiznesu. Nad jej merytoryką czuwa Ania Dębska, którą dobrze znacie z social mediów (Merytorycznie o Restauracjach), prelekcji, szkoleń i portalu GdzieZjesc.info.

Krzysztof Kaliciński omówi różnicę między spontanicznym podejściem do biznesu, a strategią, która odpowiednio przygotowana, pozwoli na przetrwanie na rynku całemu konceptowi.

Patrycja Siwiec przeniesie słuchaczy do jednej z najistotniejszych perspektyw – spojrzymy na biznes od strony gościa, by dowiedzieć się, jak relacje z nim wspierają jego funkcjonowanie.

Kuba Fiałek zadba o część networkingową, na której uczestnicy nauczą się nawiązywać kontakty i wymieniać doświadczeniami, by Wasza obecność na targach pozwoliła na wzajemne wsparcie. Tu czeka na Was również konkurs!

Nie ma możliwości, by konferencja dla branży gastro nie poruszyła tematu relacji z pracownikami, współpracy z pośrednikami, funkcjonowaniu w środowisku z dark kitchenami i konsekwentnej obserwacji rynku – tu scena będzie należała do Macieja Szczykutowicza z Restauracji Boston Port w Warszawie.

Wysłuchacie również znanego z MasterChefa, Dzień Dobry TVN kucharza i tiktokera Szymona Czerwińskiego, który podzieli się z Wami praktyczną wiedzą w zakresie budowania marki, tworzenia contentu i wykorzystywania go w promowaniu lokalu.

A skoro padnie zagadnienie social mediów, to tuż za nim czeka na Was wyjątkowa debata, jakiej jeszcze nie było! Na scenie zasiądą przedstawiciele agencji marketingowych i reklamowych, które pracują dla wielu znanych restauracji oraz firm cateringowch, tworząc ich strategię i dbając o rozpoznawalność. Porozmawiamy o rolkach, zdjęciach, zasięgach, budżetach, a Wy będziecie mieli okazję skorzystać z wiedzy największych specjalistów od gastro marketingu.

Zapiszcie koniecznie datę 25 marca (sobota) – EXPO XXI.

Używamy ciasteczek aby personalizować treść oraz reklamy... View more
Zaakaceptuj